اجازه پیش فروش در قرارداد مشارکت در ساخت


اجازه پیش فروش در قرارداد مشارکت در ساخت

یکی از توافقات مهم در زمان عقد قرارداد های مشارکت در ساخت  فی مابین سازنده و مالک ،حق پیش فروش واحد ها توسط سازنده است .جدا از خطر ناک بودن حق پیش فروش بدون محدودیت و زمان بندی توسط سازنده ،ورود افراد جدید به عنوان مالک و اعمال نظر توسط آنها در طول مراحل ساخت ،دردسرهای فراوانی را برای طرفین قرارداد به همراه دارد.روش درست و اصولی این امر ،اسقاط حق پیش فروش آپارتمان توسط سازنده از طرف مالک است که البته سازنده نیز میتواند از فروش و یا پیش فروش قدرالسهم توسط مالک ملک جلوگیری نماید. باید با توافق طرفین زمان بندی مناسبی برای حق فروش و یا پیش فروش برای هر دو طرف قرارداد تعیین گردد.

چه زمانی برای پیش فروش واحد ها مناسب است ؟

تجربه ثابت کرده که اتمام مرحله سفت کاری بهترین زمان برای پیش فروش طرفین است .البته هنوز هم محدودیت هایی برای  طرفین وجود دارد و هیچ یک از متعاملین قرارداد حق فروش بیشتر از یک واحد را نخواهند داشت .ذکر دقیق شرایط پیش فروش برای سازنده و مالک در قرارداد مشارکت در ساخت اهمیت بسیار بالایی داشته که از ایجاد اختلافات احتمالی طرفین تا حد زیادی جلوگیری میکند.

تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت 

انتخاب سازنده معتبر و دارای رزومه کاری مناسب و نمونه کار در منطقه به همراه تدوین یک قرارداد مشارکت در ساخت قوی باتوجه به قوانین حقوقی حاکم بر جمهوری اسلامی ایران .میتواند شرایطی مطمئن و بدون دردسر را برای مالک ملک فراهم کند.

گروه ساختمان رویایی

گروه ساختمان رویایی با سالها سابقه درخشان در ضمینه عقد قراردادهای مشارکت در ساخت و معرفی سازندگان برتر شهر تهران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز میباشد.

 

جهت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره رایگان در مورد شرایط مشارکت در ساخت  با شماره تلفن های ۷۷۲۷۱۷۲۳(خط ویژه)-۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی تماس حاصل فرمایید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها