امکان عزل داور در قرارداد مشارکت در ساخت

امکان عزل داور در قرارداد مشارکت در ساخت

از توافقات مهم طرفین در قرارداد مشارکت در ساخت انتخاب داور جهت  اعلام رای در  اختلافات احتمالی بدون مراجعه به دادگاه  است  .داور قرارداد باید با توافق و  تراضی متعاملین  تعیین گردد.لازم به ذکر است که هر کدام از طرفین قرارداد می‌توانند که از طرف خود شخصی را به عنوان داور معرفی کنند اما بهتر است که تعداد داوران بر پایه اعداد فرد تعیین گردد تا بررسی و حل اختلافات را آسان تر نماید .

آیا امکان عزل داور وجود دارد ؟

بر طبق ماده ۴۷۲ قانون آیین دادرسی مدنی پس تعیین داور قرارداد طرفین به هیچ عنوانی به جز توافق و اقاله حق عزل داور (حتی داور اختصاصی خود ) را ندارند.

 

لازم به ذکر است که داوری با فوت و یا حجر یکی از طرفین قرارداد باطل می‌شود.

تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت

انتخاب سازنده معتبر و دارای رزومه کاری مناسب و نمونه کار در منطقه به همراه تدوین یک قرارداد مشارکت در ساخت قوی باتوجه به قوانین حقوقی حاکم بر جمهوری اسلامی ایران .میتواند شرایطی مطمئن و بدون دردسر را برای مالک ملک فراهم کند.

گروه ساختمان رویایی

گروه ساختمان رویایی با سالها سابقه درخشان در ضمینه عقد قراردادهای مشارکت در ساخت و معرفی سازندگان برتر شهر تهران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز میباشد.

 

جهت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره رایگان در مورد شرایط مشارکت در ساخت در تهران  و… با شماره تلفن های ۷۷۲۷۱۷۲۳(خط ویژه)-۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

خانه تماسارتباط با ما