شرایط مشارکت در ساخت در حکیمیه


شرایط مشارکت در ساخت در حکیمیه :محله حکیمیه در شمال شرق تهران قرار گرفته و در منطقه ۴ شهرداری تهران میباشد.حکیمیه در شمال به بزرگراه شهید بابایی و در جنوب به خیابان دماوند محدود میشود . این محله دارای چندین شهرک مسکونی از جمله شهرک زم زم و شهرک شهید عباسپور میباشد.عدم وجود ترافیک و داشتن هوای پاک از مزایای زندگی در حکیمیه است .در یک دهه گذشته رشد آپارتمان سازی در محله حکیمیه باعث پیشترفت زیاد و رشد چشمگیر قیمت آپارتمان شده است.

عرف مشارکت در ساخت در حکیمیه :

عرف مشارکت در ساخت در محله حکیمیه به صورت ۶۰% به نفع مالک و ۴۰% به نفع سازنده است که البته هزینه اسکان مالک نیز در طول مدت ساخت پروژه ساختمانی بر عهده سازنده میباشد.اساس محاسبه هزینه اسکان و یا مبلغ قرض الحسنه ،کارشناسی میزان رهن و اجاره ملک مورد مشارکت است.

لازم به ذکر است که پس از محاسبه دقیق آورده نقدی طرفین و با در نظر گرفتن قدرالسهم هر کدام از آپارتمانهای نوساز احداثی در ملک مورد مشارکت ،معمولا مبلغی به عنوان بلاعوض به مالک ملک تعلق میگیرد.

پروژه خیابان بهشت

پنج طبقه تک واحدی دو نبش

هر واحد ۱۲۵ متر سه خواب

شروع پروژه ۱۴۰۰/۱۰

تاریخ تحویل ۱۴۰۲/۰۱

انتخاب سازنده معتبر و دارای رزومه کاری مناسب و نمونه کار در منطقه به همراه تدوین یک قرارداد مشارکت در ساخت قوی باتوجه به قوانین حقوقی حاکم بر جمهوری اسلامی ایران میتواند شرایطی مطمئن و بدون دردسر را برای مالک ملک فراهم کند.

گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی با سالها سابقه درخشان در ضمینه عقد قرارداد های مشارکت در ساخت در محله حکیمیه و کلیه نقاط شهر تهران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان محترم میباشد.

جهت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره رایگان در مورد شرایط مشارکت در ساخت در حکیمیه با شماره تلفن های ۷۷۲۷۱۷۲۳(خط ویژه)-۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی تماس حاصل فرمایید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها