شرایط مشارکت در ساخت در سیدخندان


شرایط مشارکت در ساخت در سیدخندان:محله سید خندان در تقاطع خیابان دکتر شریعتی و بزرگراه رسالت قرار گرفته است .سیدخندان در منطقه ۳ و ۷ شهرداری تهران بوده و شامل خیابانهایی نظیر جلفا ،دبستان و خواجه عبداله انصاری میباشد.

شرایط مشارکت در ساخت در سیدخندان به صورت ۶۰% به نفع مالک و ۴۰% به نفع سازنده میباشد .و این بدان معنسیت که ۶۰% از آپارتمانهای احداثی در ملک مورد مشارکت به همراه ۶۰% از پارکینگها و انباری ها و سایر تجهیزات احتمالی سهم مالک ملک و الباقی سهم سازنده میباشد.هزینه اسکان مالک و یا مبلغی به عنوان قرض الحسنه در طول مدت پروژه ساختمانی بر عهده سازنده بوده .و پس از بررسی دقیق آورده مالی طرفین قرارداد و با در نظر داشتن قدر السهم هر کدام از آپارتمانهای نوساز ،مبلغی به عنوان بلاعوض به مالک ملک کلنگی پرداخت میشود.اساس تعیین هزینه اسکان و یا مبلغ قرض الحسنه نیز کارشناسی رهن و اجاره ملک مورد مشارکت است که پس از اخذ جواز ساخت و در هنگام تحویل ملک به مالک پرداخت میگردد.

محله سیدخندان با توجه به دسترسی های متعدد مخصوصا بزرگراه رسالت و همینطور بزرگراه شهید صیاد شیرازی و خیابان دکتر شریعتی چه از نظر سکونت و چه از نظر سرمایه گذاری بسیار حائز اهمیت است .

گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی با سالها سابقه درخشان در ضمینه عقد قرارداد های مشارکت در ساخت و معرفی سازندگان برتر تهران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز میباشد.

در صورت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره رایگان در مورد شرایط مشارکت در ساخت در سیدخندان با شماره تلفنهای ۷۷۲۷۱۷۲۳و ۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی تماس حاصل فرمایید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها