شرایط مشارکت در ساخت در ظفر


شرایط مشارکت در ساخت در ظفر :محله ظفر در شمال خیابان میرداماد و جنوب محله ی حسن آباد قرارداد دارد. همچنین محله ظفر از شرق به خیابان دکتر شریعتی و از غرب نیز به بزرگراه شهید مدرس منتهی میگردد.خیابان ظفر در منطقه ۳ شهرداری تهران قرارگرفته است .

عرف مشارکت در ساخت در محله ظفر به صورت ۶۰% به نفع مالک و ۴۰% به نفع سازنده به همراه پرداخت .هزینه اسکان و یا قرض الحسنه و همینطور مبلغی به عنوان بلاعوض که اساس محاسبه آن برآورد میزان آورده نقدی طرفین بر مبنای قدرالسهم از آپارتمانهای نوساز میباشد.

خیایان ظفر به علت دسترسی های فراوان از جمله بزرگراه مدرس و بزرگراه شهید حقانی .و همینطور نزدیکی به ایستگاه مترو میرداماد و شریعتی چه از نظر سرمایه گذاری و چه از نظر سکونت بسیار حائز اهمیت است.

 

گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی با سالها سابقه درخشان در ضمینه عقد قراردادهای .مشارکت در ساخت در محله ظفر و کلیه نقاط شهر تهران در خدمت شما همشهریان عزیز میباشد.

در صورت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره رایگان در مورد .شرایط مشارکت در ساخت در ظفر با شماره تلفن های ۷۷۲۷۱۷۲۳(خط ویژه)-۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی تماس حاصل فرمایید.