شرایط مشارکت در ساخت در لاله زار


شرایط مشارکت در ساخت در لاله زار

خیابان لاله زار یکی از قدیمی ترین و نوستالوژیک ترین خیابانهای شهر تهران است .که از میدان امام خمینی (توپخانه سابق ) آغاز و تا خیابان انقلاب امتداد دارد .خیابان سعدی  در غرب و خیابان فردوسی در غرب لاله زار قرار گرفته. از تقاطع های مهم لاله زار میتوان به خیابانهای جمهوری و منوچهری اشاره کرد.

منطقه شهرداری:

این خیابان واقع در منطقه ۱۲ شهرداری تهران و همینطور در محدوده طرح ترافیک میباشد.

دسترسی ها:

از دسترسی های این محله میتوان به ایستگاه مترو سعدی ، ایستگاه مترو دروازه دولت و همینطور  خیابانهای سعدی ، جمهوری و فردوسی اشاره کرد.

ظوابط و شهرسازی:

پهنه شهرسازی در خیابان لاله زار جنوبی (حد فاصل توپخانه تا جمهوری ) غالبا پهنهS123 بوده که در تقسیم بندی اراضی شهری به محدوده ساخت تجاری برمیگردد. که البته در لاله زار شمالی بیشتر املاک به پهنه M114 محدود میگردند که پهنه مختلط تجاری و مسکونیست.

شرایط مشارکت در لاله زار :

شرایط مشارکت در ساخت در محدوده لاله زار بر مبنای شرایط ملک ، مساحت ، پهنه شهرسازی و عرض گذر متفاوت بوده و باید قبل از هر گونه اقدام جهت عقد قرارداد ،کلیه جوانب بررسی و مبنای تعیین درصد ساخت و مبلغ بلاعوض مشخص گردد. توصیه میشود که مالکین  در ابتدا اقدام به اخذ دستور نقشه کرده تا بخش زیادی از مبهمات مورد تردید برطرف گردد.    

گروه ساختمان رویایی

انتخاب سازنده معتبر و دارای رزومه کاری مناسب و نمونه کار در منطقه به همراه تدوین یک قرارداد مشارکت در ساخت قوی باتوجه به قوانین حقوقی حاکم بر جمهوری اسلامی ایران میتواند شرایطی مطمئن و بدون دردسر را برای مالک ملک فراهم کند.

گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی با سالها سابقه درخشان در ضمینه عقد قراردادهای مشارکت در ساخت و معرفی سازندگان برتر شهر تهران آماده خدمت به شما همشهریان عزیز میباشد.جهت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره رایگان با تلفن های ۷۷۲۷۱۷۲۳ -۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ تماس بگیرید.  

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها