مشارکت در ساخت در ازگلمشارکت در ساخت در ازگل

ازگل را میتوان یکی از خوش آب و هوا ترین محلات شهر تهران نامید.این محله در شرق بزرگراه امام علی (ع) و در جنوب بزرگراه ارتش قرارگرفته و تاریخچه بسیار غنی دارد.

منطقه شهرداری

محله ازگل در منطقه یک و ناحیه ۹ شهرداری شهر تهران قرارگرفته و دارای هیچ گونه محدودیت ترافیکی نمیباشد.

دسترسی ها

این محله به علت داشتن دسترسی های مناسب از جمله بزرگراه امام علی (ع) و بزرگراه ارتش و همینطور نزدیکی به ایستگاه مترو شهید محلاتی بسیار حائز است.که این منطقه را چه از نطر سرمایه گذاری و چه از نطر سکونت مورد توجه قرارداده.

از خیابان های مهم محله ازگل میتوان به خیابان نیرو زمینی ، خیابان گلستان و گلزار اشاره کرد.

شرایط مشارکت در ساخت در ازگل

شرایط مشارکت در ساخت در محله ازگل به صورت ۶۰/۴۰ بوده و این بدان معنیست که ۶۰% از آپارتمان های احداثی در ملک مورد مشارکت متعلق به مالک و ۴۰% الباقی متعلق به سازنده است.

البته در طول مدت ساخت پروژه ساختمانی هزینه اسکان مالک نیز بر عهده سازنده میباشد و پس از محاسبه دقیق آورده طرفین رقمی به عنوان بلاعوض به مالک پرداخت میشود.

زمان دقیق پرداخت مبلغ بلاعوض بر مبنای توافق طرفین است ولی معمولا پس از اخذ جواز و در هنگام تحویل ملک کلنگی از سوی مالک به سازنده ،بلاعوض نیز از طرف سازنده پرداخت میگردد.

 

شرایط ساخت در محله ازگل

در سالهای اخیر و با توجه به بالا رفتن قیمت آپارتمان در تهران محله ازگل بسیار مورد توجه سازندگان مطرح  قرارگرفته و شرایط ساخت در این محله با دیگر نقاط منطقه یک برابری میکند.

تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت 

انتخاب سازنده معتبر و دارای رزومه کاری مناسب و نمونه کار در منطقه به همراه تدوین یک قرارداد مشارکت در ساخت قوی باتوجه به قوانین حقوقی حاکم بر جمهوری اسلامی ایران .میتواند شرایطی مطمئن و بدون دردسر را برای مالک ملک فراهم کند.

گروه ساختمان رویایی

گروه ساختمان رویایی با سالها سابقه درخشان در ضمینه عقد قراردادهای مشارکت در ساخت و معرفی سازندگان برتر شهر تهران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز میباشد.

 

جهت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره رایگان در مورد شرایط مشارکت در ساخت در محله ازگل  و… با شماره تلفن های ۷۷۲۷۱۷۲۳(خط ویژه)-۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی تماس حاصل فرمایید.

 

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها