مشارکت در ساخت در بهارشیراز


مشارکت در ساخت در بهارشیراز :خیابان بهار شیراز از خیابان دکتر علی شریعتی آغاز و تا خیابان دکتر مفتح امتداد دارد.محله بهار شیراز در منطقه هفت شهرداری تهران واقع و در محدوده طرح ترافیک و طرح آلودگی هوا ( زوج و فرد سابق ) میباشد.

بافت قدیمی و محلیت مناسب در کنار دسترسی های فراوان از جمله بزرگراه شهید مدرس ، خیابان دکتر شریعتی و همینطور میدان و ایستگاه مترو هفت تیر این محله را چه از نظر سرمایه گذاری و چه از نظر سکونت حائز اهمیت میکند.

شرایط مشارکت در ساخت در محله نیرو دریایی به صورت ۶۰/۴۰ بوده و این بدان معنیست که ۶۰% از بنای ساخته شده در ملک مورد مشارکت متعلق به مالک و ۴۰ درصد باقیمانده متعلق به سازنده میباشد. لازم به ذکر است که هزینه اسکان مالک ملک کلنگی نیز در مدت ساخت بر عهده ی سازنده میباشد.

پس از محاسبه دقیق و کارشناسی آورده نقدی طرفین ( قیمت گذاری ارزش ملک مورد مشارکت به عنوان آورده مالک و محاسبه میزان هزینه ساخت به عنوان آورده سازنده )و با توجه به قدرالسهم هر کدام از آپارتمانهای نوساز احداثی مبلغی به عنوان بلاعوض به مالک پرداخت میگردد.

انتخاب سازنده معتبر و دارای رزومه کاری مناسب و نمونه کار در منطقه به همراه تدوین یک قرارداد مشارکت در ساخت قوی باتوجه به قوانین حقوقی حاکم بر جمهوری اسلامی ایران میتواند شرایطی مطمئن و بدون دردسر را برای مالک ملک فراهم کند.

گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی با سالها سابقه درخشان در ضمینه عقد قرارداد های مشارکت در ساخت و معرفی سازندگان برتر شهر تهران   آماده خدمت رسانی به شما همشهریان محترم میباشد.

جهت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره رایگان در مورد شرایط مشارکت در ساخت در محله بهار شیراز و کلیه نقاط شهر تهران با شماره تلفن های ۷۷۲۷۱۷۲۳(خط ویژه) ۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ (پشتیبانی گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی )تماس حاصل فرمایید.