مشارکت در ساخت در خیابان بهار شمالی


 

مشارکت در ساخت در خیابان بهار شمالی

خیابان بهار شمالی از خیابان شهید طالقانی آغاز و تا میدان بهار شیراز امتداد دارد .محله بهارشمالی در منطقه هفت شهرداری تهران واقع و همینطور در محدوده طرح ترافیک و طرح آلودگی هوا( زوج و فرد سابق )قرار گرفته است .

دسترسی های متعدد محله بهار شمالی به مراکز و خیابانهای مهم شهر تهران از جمله میدان شهدای هفتم تیر و خیابان شهید طالقانی و مترو هفت تیر و بزرگراه شهید مدرس چه از نظر سکونت و چه از نظر سرمایه گذاری محله ی بهار را حائز اهمیت میکند.

این محله دارای بافت ساختمانی بسیار قدیمی و فرسوده بوده که در سالهای گذشته از طرف شهرداری بابت نوسازی بسیار توصیه گردیده .

سهم طرفین قرارداد مشارکت در محله بهار 

عرف مشارکت در ساخت در محله بهار شمالی به صورت ۶۰% به نفع مالک و ۴۰ % به نفع سازنده میباشد .که البته هزینه اسکان مالک و یا مالکین ملک کلنگی در مدت ساخت پروژه ساختمانی بر عهده سازنده است .

لازم به ذکر است که پس از محاسبه دقیق و کارشناسی آورده نقدی طرفین ( قیمت گذاری ارزش ملک مورد مشارکت به عنوان آورده مالک و محاسبه میزان هزینه ساخت به عنوان آورده سازنده )و با توجه به قدرالسهم هر کدام ارز آپارتمانهای نوساز احداثی مبلغی به عنوان بلاعوض به مالک پرداخت میگردد.

گروه ساختمان رویایی

انتخاب سازنده معتبر و دارای رزومه کاری مناسب و نمونه کار در منطقه به همراه  تدوین یک قرارداد مشارکت در ساخت قوی باتوجه .به قوانین حقوقی حاکم بر جمهوری اسلامی ایران میتواند شرایطی مطمئن و بدون دردسر را برای مالک ملک فراهم کند.

گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی با سالها سابقه درخشان در ضمینه عقد قرارداد های مشارکت در ساخت و معرفی سازندگان برتر  شهر تهران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان محترم میباشد.

جهت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره رایگان در مورد شرایط مشارکت در ساخت .در خیابان بهار شمالی و کلیه نقاط شهر تهران .با شماره تلفن های ۷۷۲۷۱۷۲۳( خط ویژه) و ۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ (پشتیبانی گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی )تماس حاصل فرمایید.