مشارکت در ساخت در خیابان سمیه


مشارکت در ساخت در خیابان سمیه 

خیابان سمیه یا حقوقی از خیابان انقلاب آغاز و تا خیابان حافظ امتداد دارد .خیابان سمیه تقاطع های زیادی از جمله خیابان دکتر علی شریعتی ، خیابان سپهبد قرنی ، خیابان ایرانشهر وخیابان نجات الهی داشته و در جنوب خیابان شهید طالقانی میباشد.

منطقه شهرداری 

بخشی از خیابان سمیه در منطقه ۷ شهرداری تهران (از خیابان انقلاب تا خیابان دکتر مفتح )و الباقی آن ( بعد از تقاطع خیابان دکتر مفتح به سمت غرب ) در منطقه ۶ شهرداری تهران واقع است .لازم به ذکر است که بخشی از این محله در محدوه بافت فرسوده شهرداری میباشد که امتیازهای ویژه ای را برای نوسازی به همراه دارد.

دسترسی

دسترسی های متعددی از جمله خیابان انقلاب ، ایرانشهر ،دکتر مفتح و میدان فردوسی و… همچنین قرار گرفتن در بافت اداری مرکز شهر این محله را قابل توجه می نماید.

عرف مشارکت در ساخت در محله سمیه 

عرف مشارکت در ساخت در محله سمیه به صورت ۶۰% به نفع مالک و ۴۰% به نفع سازنده بوده که البته هزینه اسکان .مالک ملک کلنگی نیز در مدت ساخت پروژه ساختمانی بر عهده ی سازنده میباشد.

با توجه به شرایط ملک مورد مشارکت و پس از کارشناسی دقیق آورده نقدی طرفین قرارداد و.با توجه به قدرالسهم هر کدام از متعاملین از آپارتمانهای نوساز احداثی مبلغی به عنوان بلاعوض به مالک ملک پرداخت میشود.

اساس تعیین مبلغ قرض الحسنه و یا هزینه اسکان نیز کارشناسی میزان رهن و اجاره ملک مورد مشارکت است.

 

تنطیم قرارداد مشارکت در ساخت 

انتخاب سازنده معتبر و دارای رزومه کاری مناسب و نمونه کار در منطقه به همراه تدوین یک قرارداد مشارکت در ساخت قوی .باتوجه به قوانین حقوقی حاکم بر جمهوری اسلامی ایران میتواند شرایطی مطمئن و بدون دردسر را برای مالک ملک فراهم کند.

گروه ساختمان رویایی

گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی با سالها سابقه درخشان در ضمینه عقد قرارداد های مشارکت در ساخت در خیابان سمیه و کلیه نقاط شهر تهران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان محترم میباشد.

جهت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره رایگان در مورد شرایط مشارکت در ساخت در خیابان سمیه و کلیه نقاط شهر تهران با شماره تلفن های ۷۷۲۷۱۷۲۳ (خط ویژه)-۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ (پشتیبانی گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی )تماس حاصل فرمایید.