مشارکت در ساخت در خیابان نبرد


مشارکت در ساخت در خیابان نبرد : خیابان نبرد به دو قسمت نبرد شمالی و نبرد جنوبی تقسیم میشود که در کل شروع آن از چهارراه کوکاکولا در خیابان پیروزی و انتهای آن نیز بزرگراه خاوران میباشد.

خیابان نبرد شمالی و بخشی از نبرد جنوبی در منطقه ۱۴ و بخش دیگری از نبرد جنوبی در منطقه ۱۵ شهرداری تهران قرارگرفته است.بخش های مختلفی از محله نبرد در محدوده بافت فرسوده شهرسازی قرار گرفته است .که به دلیل امتیازهای اعطایی از طرف شهرداری باعث رونق در ساخت و ساز و نوسازی این منطقه گردیده است .

شرایط مشارکت در ساخت در محله نبرد شمالی و جنوبی با هم تفاوت داشته و مثلا در قسمتهایی از نبرد شمالی عرف مشارکت در ساخت به صورت ۶۰% به نفع مالک و ۴۰% به نفع سازنده ولی در محله نبرد جنوبی معمولا اساس مشارکت در ساخت ۵۰/۵۰ میباشد.لازم به ذکر است که در هر دو صورت هزینه اسکان مالک ملک در طول ساخت پروژه ساختمانی بر عهده سازنده میباشد.

در مواردی خاص و پس از محاسبه دقیق آورده طرفین .و با توجه به قدراسهم هر کدام از آپارتمانهای نوساز .مبلغی نیز به عنوان بلاعوض به مالک ملک کلنگی تعلق میگیرد.

نمونه مشارکت در ساخت در خیابان نبرد شمالی

بلوار ائمه عطار -خیابان افراسیابی

چهار طبقه تک واحدی

هر واحد ۷۵ متر دو خوابه

سال ساخت ۱۳۹۹

انتخاب سازنده معتبر و دارای رزومه کاری مناسب و نمونه کار در منطقه به همراه تدوین یک قرارداد مشارکت در ساخت قوی باتوجه به قوانین حقوقی حاکم بر جمهوری اسلامی ایران میتواند شرایطی مطمئن و بدون دردسر را برای مالک ملک فراهم کند.

گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی با سالها سابقه درخشان در ضمینه عقد قرارداد های مشارکت در ساخت و معرفی سازندگان برتر  شهر .تهران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان محترم میباشد.

جهت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره رایگان در مورد شرایط مشارکت در ساخت درمحله نبرد با شماره تلفن های ۷۷۲۷۱۷۲۳(خط ویژه)-۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ گروه معماری و مشاورین ساختمان رویاییتماس حاصل فرمایید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها