مشارکت در ساخت در دردشت


مشارکت در ساخت در دردشت :خیابان دردشت از میدان شقایق در انتهای خیابان شهید ثانی آغاز و تا بزرگراه رسالت امتداد دارد .محله دردشت در غرب بزرگراه شهید باقری و در شرق خیابان شهید رودباری ( مهر سابق ) قرار گرفته و در شهرداری منطقه ۸ تهران میباشد.

از تقاطع های مهم دردشت میتوان به خیابان برادران حاجی عبادی ( خیابان ۵۲) ،خیابان حاجی صادقی ( کامیاب) و خیابان جانبازان (گلبرگ) اشاره کرد.

دردشت به دلیل عدم قرارگرفتن در محدوده طرح آلودگی هوا (طرح زوج و فرد سابق ) و همینطور دسترسی های مناسب از جمله خیابان تهران نو ، بزرگراه شهید باقری و بزرگراه رسالت و همینطور مترو دانشگاه علم و صنعت از نظر سکونت و یا سرمایه گذاری بسیار حائز اهمیت است .

عرف مشارکت در ساخت در محله دردشت برمبنای ۶۰% به نفع مالک و ۴۰% به نفع سازنده به همراه هزینه اسکان مالک در طول مدت ساخت و همینطور پرداخت مبلغی به عنوان بلاعوض میباشد.

اساس تعیین مبلغ بلاعوض محاسبه دقیق آورده نقدی طرفین معامله ( ارزش ملک مورد مشارکت به عنوان آورده مالک و هزینه ساخت به عنوان آورده سازنده )بر مبنای قدرالسهم هر کدام از آپارتمانهای نوساز احداثی در ملک مورد مشارکت میباشد که اختلاف آن به مالک پرداخت میگردد.

انتخاب سازنده معتبر و دارای رزومه کاری مناسب و نمونه کار در منطقه به همراه تدوین یک قرارداد مشارکت در ساخت قوی باتوجه به قوانین حقوقی حاکم بر جمهوری اسلامی ایران میتواند شرایطی مطمئن و بدون دردسر را برای مالک ملک فراهم کند.

گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی با سالها سابقه درخشان در ضمینه عقد قرارداد های مشارکت در ساخت و معرفی سازندگان برتر  شهر تهران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان محترم میباشد.

جهت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره رایگان در مورد شرایط مشارکت در ساخت در محله دردشت و کلیه نقاط شهر تهران با شماره تلفن های ۷۷۲۷۱۷۲۳(خط ویژه) و ۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ (پشتیبانی گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی )تماس حاصل فرمایید.

 
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها