مشارکت در ساخت در سهروردی شمالی


مشارکت در ساخت در سهروردی شمالی:خیابان سهروردی شمالی در منطقه هفت شهرداری تهران واقع شده و ابتدای آن تقاطع پل سید خندان میباشد و تا خیابان شهید مطهری (تخت طاووس سابق ) ادامه دارد .خیابان سهروردی شمالی دارای چندین محله مختلف از جمله محله پالیزی و اندیشه میباشد.

عرف مشارکت در ساخت در سهروردی شمالی به صورت ۶۰% به نفع مالک و ۴۰ % به نفع سازنده است به همراه هزینه اسکان مالک و یا مبلغ قرض الحسنه و پرداخت مبلغی به عنوان بلاعوض که اساس محاسبه آن بررسی دقیق آورده طرفین بر مبنای قدرالسهم از آپارتمانهای نوساز میباشد.

روش تعیین مبلغ قرض الحسنه و یا هزینه اسکان نیز کارشناسی میزان رهن و یا اجاره ملک مورد مشارکت است .مبلغ اسکان و بلاعوض پس از اخذ جواز ساختمانی و در هنگام تحویل ملک کلنگی از طرف سازنده به مالک ملک پرداخت میگردد.

خیابان سهروردی شمالی در محدوده طرح آلودگی هوا ( زوج و فرد سابق ) قرارداشته و بیشتر ساختمانهای آن کاربری اداری دارند و به همین دلیل و کم بودن عرض کوچه ها و گذر ها در این منطقه نبودن جای پارک خودرو از مشکلات اصلی محسوب میشود.خیابان سهرودی شمالی در پهنه شهرسازی R122 قراردارد (به غیر از املاکی که بر اصلی خیابان سهروردی و یا گذرهای اصلی مانند خیابان هویزه هستند).قیمت آپارتمان نوساز در سهروردی را میتوان با محله های نظیر پاسداران و یا میرداماد مقایسه کرد .

گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی با سالها سابقه درخشان در ضمینه عقد قراردادهای مشارکت در ساخت در محله سهرودی و کلیه نقاط شهر تهران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز میباشد.

در صورت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره رایگان در مورد مشارکت در ساخت در سهروردی شمالی با شماره تلفنهای ۷۷۲۷۱۷۲۳ (خط ویژه )-۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی تماس حاصل فرمایید.

 

آمار بازدید ها

بارگزاری مجددتغییر وضعیت پنل: آمار بازدید هااین پست هنوز منتشر نشده است.

Yoast SEO

تغییر وضعیت پنل: Yoast SEO