مشارکت در ساخت در عباس آباد


مشارکت در ساخت در عباس آباد 

خیابان شهید بهشتی یا عباس آباد سابق از خیابان دکتر علی شریعتی آغاز و تا خیابان ولیعصر (ع) امتداد میاید.عباس آباد تقاطع های مهممی از جمله خیابان سهروردی شمالی ،خیابان دکتر مفتح ، خیابان میرزای شیرازی ،خیابان قصیر و میر عماد را دارد.

منطقه شهرداری

خیابان عباس آباد تا تقاطع خیابان دکتر مفتح در منطقه ۷ شهرداری و ادامه آن در منطقه ۶ شهرداری و در محدوده طرح آلودگی هوا ( .زوج و فرد سابق )قرارگرفته است.

دسترسی

دسترسی های فراوان از جمله بزرگراه شهید مدرس و نزدیکی به دو ایستگاه .مترو این محله را هم از نظر سکونت و هم از نظر سرمایه گذاری بسیار حائز اهمیت میکند.

عرف مشارکت در ساخت در عباس آباد

شرایط مشارکت در ساخت در محله عباس آباد به صورت ۶۰/۴۰ بوده و این بدان معنیست که ۶۰% .از بنای ساخته شده در ملک مورد مشارکت متعلق به مالک و ۴۰ % باقیمانده متعلق به سازنده میباشد. لازم به ذکر است که هزینه اسکان مالک ملک کلنگی نیز در مدت ساخت بر عهده ی سازنده میباشد.

پس از محاسبه دقیق و کارشناسی آورده نقدی طرفین ( قیمت گذاری ارزش ملک مورد مشارکت .به عنوان آورده مالک و محاسبه میزان هزینه ساخت به عنوان آورده سازنده )و با توجه به قدرالسهم هر کدام از آپارتمانهای نوساز احداثی مبلغی به عنوان بلاعوض به مالک پرداخت میگردد.

تنظیم قرارداد مشارکت در ساخت

انتخاب سازنده معتبر و دارای رزومه کاری مناسب و نمونه کار در منطقه به همراه تدوین یک قرارداد مشارکت در ساخت قوی باتوجه به قوانین حقوقی حاکم بر جمهوری اسلامی ایران میتواند شرایطی مطمئن و بدون دردسر را برای مالک ملک فراهم کند.

گروه ساختمان رویایی

گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی با سالها سابقه درخشان در ضمینه عقد قرارداد های مشارکت در ساخت و معرفی سازندگان برتر  شهر تهران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان محترم میباشد.

جهت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره رایگان در مورد شرایط مشارکت در ساخت در عباس آباد و کلیه نقاط شهر تهران با شماره تلفن های ۷۷۲۷۱۷۲۳(خط ویژه)و ۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ (پشتیبانی گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی )تماس حاصل فرمایید.