مشارکت در ساخت در عشرت آباد


مشارکت در ساخت در عشرت آباد :محله عشرت آباد منطقه کوچکیست در شمال خیابان انقلاب و جنوب میدان سپاه که در غرب خیابان شریعتی و شرق محله نامجو قرار گرفته است . این محله یکی از قدیمی ترین و شلوغ ترین مناطق شهر تهران است .این محله در منطقه هفت شهرداری تهران و همینطور در طرح آلودگی هوا (زوج و فرد) قراردارد.محله عشرت آباد از قدیمی ترین مناطق شهر تهران بوده و از بافت تاریخی بسیار مهمی برخوردار میباشد .همچنین از نظر دسترسی به مراکز مهم شهر و خیابان انقلاب به عنوان اصلی ترین شاهراه اتصال شرق و غرب تهران از اهمیت زیادی برخوردار است . اغلب کوچه ها و خیابانهای عشرت آباد در تقسیم بندی بافت فرسوده قرارگرفته است . به همین دلیل و با توجه به امتیازهای اعطایی از طرف شهرداری میزان ساخت وساز ساختمان در این محله بالا میباشد.

اساس مشارکت در ساخت در قسمتهای شرقی محله به صورت ۵۰% سهم مالکین و ۵۰% سهم سازنده همراه هزینه اسکان و یا قرض الحسنه میباشد.

در قسمتهای غربی و منتهی به خیابان شریعتی ۶۰% به نفع مالک و ۴۰% به نفع سازنده با هزینه اسکان و در مورد املاک با شرایط خاص و یا متراژ بالا (قابلیت در یافت طبقات اضافی)دارای مبلغی به عنوان بلاعوض میباشد.معیار تعیین مبلغ قرض الحسنه و یا هزینه اسکان کارشناسی قیمت رهن و اجاره ملک مورد مشارکت است.

گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی با سالها تجربه و سابقه درخشان در زمینه عقد قراردادهای مشارکت در ساخت و معرفی سازندگان برتر منطقه به مالکین محترم و نمونه کارهای متعد در محله عشرت آباد آماده همکاری و همینطور مشاوره به همشهریان عزیز میباشد.

در صورت داشتن هرگونه سوال و یا مشاوره رایگان با شماره ۷۷۲۷۱۷۲۳-۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی تماس بگیرید.

 

نمونه مشارکت در ساخت موفق در عشرت آباد

چار طبقه تک واحدی

هر واحد ۹۸ متر

متریال روز اروپایی