مشارکت در ساخت در فرجام


مشارکت در ساخت در فرجام :خیابان فرجام از دو قسمت فرجام غربی و فرجام شرقی تشکیل شده است . خیابان فرجام غربی حد فاصل خیابان هنگام تا بزرگراه شهید باقری و خیابان فرجام شرقی نیز حد فاصل بزرگراه شهید باقری تا چهارراه اشراق (فلکه دوم تهرانپارس )میباشد.خیابان فرجام در منطقه چهار شهرداری تهران قراردارد.

عرف مشارکت در ساخت در خیابان فرجام غربی و شرقی باهم تفاوت دارد.در خیابان فرجام غربی و محدوده دانشگاه علم و صنعت معمولا ۶۰% به نفع مالک و ۴۰% به نفع سازنده به همراه هزینه اسکان یا قرض الحسنه میباشد .

ولی در خیابان فرجام شرقی و محدوده خیابان عادل و زرین شرایط ۶۰% به نفع مالک به همراه هزینه اسکان یا قرض الحسنه و مبلغی به عنوان بلاعوض که ملاک و معیار آن محاسبه آورده طرفین معامله میباشد.واین بدان معنیست که میزان آورده مالک ،ملک کلنگی و ارزش ریالی آن میباشد و میزان آورده سازنده که مجموع تمام هزینه های پروژه ساختمانی از ابتدا تا اتمام کار و اخذ سند تک برگ تفکیکی برای تمامی آپارتمانهای نوساز میباشد با لحاظ قدر السهم هر طرف از بنای احداثی در ملک مورد مشارکت که مابه التفاوت آن به عنوان بلاعوض به مالک ملک پرداخت میگردد.معمولا نحوه پرداخت هزینه اسکان و یا مبلغ بلاعوض پس از اخذ جواز ساخت و در هنگام تحویل ملک کلنگی به سازنده میباشد.

.ملاک محاسبه مبلغ قرض الحسنه یا هزینه اسکان نیز میزان رهن و اجاره ملک مورد مشارکت است.اغلب ملکهای خیابان فرجام دارای پهنه شهرسازی R122 (پهنه کلان مسکونی ) میباشد.

گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی با سالها تجربه در زمینه عقد قراردادهای مشارکت در ساخت در محله فرجام و کلیه نقاط شهر تهران در خدمت شما همشهریان عزیز میباشد.

در صورت داشتن هر گونه سوال در مورد قراردادمشارکت در ساخت و یا مشاوره رایگان با تلفنهای ۷۷۲۷۱۷۲۳-۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی تماس حاصل فرمایید.

نمونه مشارکت در ساخت در محله فرجام :

فرجام خیابان برادران عبادی

چهار طبقه تک واحدی

هر واحد ۱۲۳ متر سه خوابه

دو نبش

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها