مشارکت در ساخت در محله بنی هاشم

مشارکت در ساخت در محله بنی هاشم :محله ی بنی هاشم محله ایست در منطقه ۴ شهرداری شهر تهران که در جنوب به بزرگراه رسالت (شهید قاسم سلیمانی ) در شرق به خیابان استاد حسن بنا ،در غرب به بزرگراه شهید صیاد شیرازی و در شمال به بزرگراه شهید همت منتهی میگردد.

خیابان بنی هاشم در سالهای گذشته به بورس فروش لوازم و تجهیزات بهداشتی و ساختمانی تبدیل شده که در کنار دسترسی های متعدد و همچنین نزدیکی به ایستگاه مترو خواجه عبداله انصاری ،محله ای حائز اهمیت است.

اغلب کوچه ها و گذر های این محله در محدوده شهرسازی بافت فرسوده قراردارند که با توجه به این موضوع و همینطور امتیازهای اعطایی از طرف شهرداری منطقه ۴ رشد ساختمان سازی در این منطقه بسیار چشمگیر است.

نمونه مشارکت در ساخت در محله بنی هاشم

خیابان رحیمی

۴ طبقه تک واحدی

هر واحد ۸۵ متر

سال ساخت ۱۳۹۹

عرف مشارکت در ساخت در محله بنی هاشم به صورت ۶۰% به نفع مالک و ۴۰% به نفع سازنده به همراه تامین هزینه اسکان مالک ملک در طول مدت ساخت پروژه ساختمانی میباشد.لازم به ذکر است که پس از محاسبه دقیق آورده نقدی طرفین معامله و با در نظر داشتن قدرالسهم هر کدام از آپارتمان های نوساز احداثی در ملک مورد مشارکت ،مبلغی به عنوان بلاعوض به مالک ملک پرداخت میشود.

انتخاب سازنده معتبر و دارای رزومه کاری مناسب و نمونه کار در منطقه به همراه تدوین یک قرارداد مشارکت در ساخت قوی باتوجه به قوانین حقوقی حاکم بر جمهوری اسلامی ایران میتواند شرایطی مطمئن و بدون دردسر را برای مالک ملک فراهم کند.

گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی با سالها سابقه درخشان در ضمینه عقد قرارداد های مشارکت در ساخت در محله بنی هاشم و کلیه نقاط شهر تهران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان محترم میباشد.

جهت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره رایگان در مورد شرایط مشارکت در ساخت و معرفی سازندگان برتر شهر تهران با شماره تلفن های ۷۷۲۷۱۷۲۳ (خط ویژه)-۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ (پشتیبانی گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی )تماس حاصل فرمایید.

 
خانه تماسارتباط با ما