مشارکت در ساخت در محله دبستان


مشارکت در ساخت در محله دبستان :محله دبستان محله ایست در جنوب بزرگراه رسالت و غرب بزرگراه شهید صیاد شیرازی که در منطقه هفت شهرداری تهران واقع است.محله دبستان کلا دارای دو ورودی اصلی از بزرگراه رسالت و یک خروجی از بزرگراه شهید صیاد شیرازیست.

دسترسی محلی خاص و همینطور دسترسی های بزرگراهی متعدد ،محله دبستان را جزو محبوب ترین محله های مرکز شهر تهران میکند.

از کوچه های مورد توجه این محله میشود به کوچه شهید رضا کاشانی موحد و کوچه شهید آریان محمودی اشاره کرد.

نمونه مشارکت در ساخت در محله دبستان

شرایط مشارکت در ساخت در محله دبستان به صورت ۶۰/۴۰ بوده و این بدان معنیست که ۶۰% از بنای ساخته شده در ملک مورد مشارکت متعلق به مالک و ۴۰ درصد باقیمانده متعلق به سازنده میباشد. لازم به ذکر است که هزینه اسکان مالک ملک کلنگی نیز در مدت ساخت بر عهده ی سازنده میباشد.

پس از محاسبه دقیق و کارشناسی آورده نقدی طرفین ( قیمت گذاری ارزش ملک مورد مشارکت به عنوان آورده مالک و محاسبه میزان هزینه ساخت به عنوان آورده سازنده )و با توجه به قدرالسهم هر کدام از آپارتمانهای نوساز احداثی مبلغی به عنوان بلاعوض به مالک پرداخت میگردد.

انتخاب سازنده معتبر و دارای رزومه کاری مناسب و نمونه کار در منطقه به همراه تدوین یک قرارداد مشارکت در ساخت قوی باتوجه به قوانین حقوقی حاکم بر جمهوری اسلامی ایران میتواند شرایطی مطمئن و بدون دردسر را برای مالک ملک فراهم کند.

گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی با سالها سابقه درخشان در ضمینه عقد قرارداد های مشارکت در ساخت در خیابان دبستان و کلیه نقاط شهر تهران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان محترم میباشد.

جهت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره رایگان در مورد شرایط مشارکت در ساخت در محله دبستان و کلیه نقاط شهر تهران با شماره تلفن های ۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ (پشتیبانی گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی)تماس حاصل فرمایید..