مشارکت در ساخت در محله صفا


مشارکت در ساخت در محله صفا :محله ی صفا در قسمت شرقی میدان امام حسین (ع) و در جنوب خیابان تهران نو قرار گرفته است . خیابان صفا به دو قسمت صفای شرقی (حد فاصل بزرگراه امام علی تا خیابان منتظری ) و صفای غربی (از خیابان منتظری تا خیابان ۱۷ شهریور ) میباشد .

خیابان صفا در منطقه ۱۳ شهرداری تهران قرار گرفته و بخش بسیار زیادی از آن در محدوده ی بافت فرسوده شهرسازی میباشد و با توجه به امتیازهای اعطایی از طرف شهرداری میزان ساخت و ساز در محله صفا نسبت به گذشته سرعت بیشتری گرفته است .شرایط مشارکت در ساخت در محله صفا به صورت پنجاه درصد به نفع مالک و پنجاه درصد به نفع سازنده میباشد .و این بدان معنیست که پنجاه درصد از آپارتمانهای نوساز و پنجاه در صد از پارکینگها و انباریها و سایر تجهیزات احتمالی متعلق به مالک ملک کلنگی و الباقی متعلق به سازنده میباشد. هزینه اسکان و یا مبلغی به عنوان قرض الحسنه نیز در طول مدت پروژه ساختمانی به مالک ملک تعلق میگیرد که اساس تعیین آن کارشناسی میزان رهن و یا اجاره ملک مورد مشارکت است .

ساختمان الوند

خیابان صفای شرقی

چهار طبقه تک واحدی

هر واحد ۹۲ متر

سال ساخت ۱۴۰۰

محله صفا به علت قرار گرفتن در موقعیت مکانی مناسب و همینطور دسترسی های متعدد مانند بزرگراه امام علی و خیابان تهران نو و همینطور نزدیکی به ایستگاه مترو امام حسین (ع) چه از نظر سکونت و چه از نظر سرمایه گذاری بسیار حائز اهمیت است .محله صفا در محدوده طرح آلودگی هوا(زوج و فرد سابق ) قرار گرفته است.

گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی با سالها سابقه درخشان در ضمینه عقد قراردادهای مشارکت در ساخت و معرفی سازندگان برتر و همینطور نمونه کارهای متعدد در محله صفا و سایر نقاط شهر تهران آماده خدمت به شما همشهریان محترم میباشد.

در صورت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره رایگان با شماره تلفنهای ۷۷۲۷۱۷۲۳-۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی تماس بگیرید.