مشارکت در ساخت در محله معلم


مشارکت در ساخت در محله معلم :محله معلم در منطقه ۷ شهرداری شهر تهران واقع و در جنوب به خیابان پلیس ،در شرق به بزرگراه شهید صیاد شیرازی ،در غرب به خیابان دکتر علی شریعتی و در شمال به خیابان شهید قدوسی منتهی میگردد.از خیابانهای مهم این محله میتوان به خیابان مرودشت،خیابان سروش و خیابان زارتشت اشاره کرد.

قسمتهای مختلفی از محله معلم در محدوده شهرسازی بافت فرسوده شهرداری منطقه ۷ تهران قراردارد و به همین دلیل و به دلیل امتیازهای اعطایی از طرف شهرداری منطقه ، ساخت و ساز آپارتمان در این محله از رشد خوبی برخوردار است .

عرف مشارکت در ساخت در محله معلم به صورت ۶۰% به نفع مالک و ۴۰% به نفع سازنده به همراه تامین هزینه اسکان مالک ملک در طول مدت پروژه ساختمانی میباشد.لازم به ذکر است که پس از محاسبه دقیق آورده نقدی طرفین و با توجه به قدر السهم هر کدام از آپارتمان های احداثی در ملک مورد مشارکت مبلغی به عنوان بلاعوض به مالک ملک کلنگی پرداخت میشود.

نمونه مشارکت در ساخت در خیابان معلم

۴ طبقه تک واحدی

هر واحد ۷۲ متر

تاریخ شروع ۱۳۹۹/۱۰

تاریخ تحویل ۱۴۰۰/۱۱

انتخاب سازنده معتبر و دارای رزومه کاری مناسب و نمونه کار در منطقه به همراه تدوین یک قرارداد مشارکت در ساخت قوی باتوجه به قوانین حقوقی حاکم بر جمهوری اسلامی ایران میتواند شرایطی مطمئن و بدون دردسر را برای مالک ملک فراهم کند.

گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی با سالها سابقه درخشان در ضمینه عقد قرارداد های مشارکت در ساخت در محله معلم و کلیه نقاط شهر تهران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان محترم میباشد.

جهت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره رایگان در مورد شرایط مشارکت در ساخت و معرفی سازندگان برتر شهر تهران  شهر تهران با شماره تلفن های ۷۷۲۷۱۷۲۳( خط ویژه)-۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ (پشتیبانی گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی )تماس حاصل فرمایید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها