مشارکت در ساخت در محله نیرو دریایی


مشارکت در ساخت در محله نیرو دریایی :محله ی نیرو دریایی محله ایست در شمال میدان رسالت ، در غرب خیابان هنگام، در شرق خیابان شهید طرقی و خیابان آزادگان که در منطقه ۴ شهرداری شهر تهران قرارگرفته است .

محله نیرو دریایی به علت عدم قرارگرفتن در محدوده طرح آلودگی هوا ( زوج و فرد سابق ) و همینطور دسترسی های مختلف از جمله بزرگراه رسالت و بزرگراه امام علی (ع) و نزدیکی به ایستگاه مترو جانبازان چه از نظر سکونت و چه از نظر سرمایه گذاری بسیار حائز اهمیت است .

شرایط مشارکت در ساخت در محله نیرو دریایی به صورت ۶۰/۴۰ بوده و این بدان معنیست که ۶۰% از بنای ساخته شده در ملک مورد مشارکت متعلق به مالک و ۴۰ درصد باقیمانده متعلق به سازنده میباشد. لازم به ذکر است که هزینه اسکان مالک ملک کلنگی نیز در مدت ساخت بر عهده ی سازنده میباشد.

پس از محاسبه دقیق و کارشناسی آورده نقدی طرفین ( قیمت گذاری ارزش ملک مورد مشارکت به عنوان آورده مالک و محاسبه میزان هزینه ساخت به عنوان آورده سازنده )و با توجه به قدرالسهم هر کدام از آپارتمانهای نوساز احداثی مبلغی به عنوان بلاعوض به مالک پرداخت میگردد.

انتخاب سازنده معتبر و دارای رزومه کاری مناسب و نمونه کار در منطقه به همراه تدوین یک قرارداد مشارکت در ساخت قوی باتوجه به قوانین حقوقی حاکم بر جمهوری اسلامی ایران میتواند شرایطی مطمئن و بدون دردسر را برای مالک ملک فراهم کند.

گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی با سالها سابقه درخشان در ضمینه عقد قرارداد های مشارکت در ساخت در خیابان نیرودریایی و کلیه نقاط شهر تهران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان محترم میباشد.

جهت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره رایگان در مورد شرایط مشارکت در ساخت در محله نیرو دریایی و کلیه نقاط شهر تهران با شماره تلفن های ۷۷۲۷۱۷۲۳ (خط ویژه) و ۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ (پشتیبانی گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی )تماس حاصل فرمایید.