مشارکت در ساخت در محله کلیم کاشانی


مشارکت در ساخت در محله کلیم کاشانی :محله کلیم کاشانی محله ای قدیمی در منطقه ۷ شهرداری شهر تهران است که در شمال به خیابان پلیس ، در شرق به بزرگراه شهید صیاد شیرازی ،در غرب به خیابان دکتر علی شریعتی و در جنوب به بیمارستان خانواده منتهی میگردد.محله کلیم کاشانی شامل خیابان هایی مانند خیابان ادیبی و خیابان کاج و همینطور خیابان منبع آب میباشد.

این محله در محدوده طره آلودگی هوا ( زوج و فرد سابق ) قراردارد.

عرف و اساس مشارکت در ساخت در کلیم کاشانی به صورت ۶۰% به نفع مالک ملک کلنگی و ۴۰ % به نفع سازنده بوده که البته هزینه اسکان مالک ملک کلنگی نیز در مدت ساخت پروژه ساختمانی بر عهده سازنده میباشد.پس از محاسبه دقیق آورده نقدی طرفین معامله و با توجه به میزان قدرالسهم هر کدام از آپارتمانهای نوساز احداثی در ملک مورد مشارکت مبلغی به عنوان بلاعوض به مالک ملک کلنگی پرداخت میشود.اساس تعیین مبلغ قرض الحسنه کارشناسی میزان رهن و اجاره سالیانه ملک مورد مشارکت است که پس از اخذ جواز ساختمانی و در هنگام تحویل ملک از طرف سازنده به مالک پرداخت میشود.

انتخاب سازنده معتبر و دارای رزومه کاری مناسب و نمونه کار در منطقه به همراه تدوین یک قرارداد مشارکت در ساخت قوی باتوجه به قوانین حقوقی حاکم بر جمهوری اسلامی ایران میتواند شرایطی مطمئن و بدون دردسر را برای مالک ملک فراهم کند.

گروه گروه مهماری و مشاورین ساختمان رویایی با سالها سابقه درخشان در ضمینه عقد قرارداد های مشارکت در ساخت در محله کلیم کاشانی و کلیه نقاط شهر تهران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان محترم میباشد.

جهت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره رایگان در مورد شرایط مشارکت در ساخت در محله کلیم کاشانی و کلیه نقاط شهر تهران با شماره تلفن های ۷۷۲۷۱۷۲۳-۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ (پشتیبانی گروه مهماری و مشاورین ساختمان رویایی )تماس حاصل فرمایید.