مشارکت در ساخت در محله گیشا


مشارکت در ساخت در محله گیشا :محله گیشا یا کوی نصر محله ای قدیمیست که در غرب بزرگراه شهید چمران و شرق بزرگراه شیخ فضل االه نوری قرارگرفته ودر شمال به یزرگراه حکیم منتهی میگردد.

محله گیشا در منطقه دو شهرداری شهر تهران قراردارد.

شرایط مشارکت در ساخت در محله گیشا به صورت ۶۰/۴۰ بوده و این بدان معنیست که ۶۰% از بنای ساخته شده در ملک مورد مشارکت متعلق به مالک و ۴۰ درصد باقیمانده متعلق به سازنده میباشد. لازم به ذکر است که هزینه اسکان مالک ملک کلنگی نیز در مدت ساخت بر عهده ی سازنده میباشد.

پس از محاسبه دقیق و کارشناسی آورده نقدی طرفین ( قیمت گذاری ارزش ملک مورد مشارکت به عنوان آورده مالک و محاسبه میزان هزینه ساخت به عنوان آورده سازنده )و با توجه به قدرالسهم هر کدام از آپارتمانهای نوساز احداثی مبلغی به عنوان بلاعوض به مالک پرداخت میگردد.

انتخاب سازنده معتبر و دارای رزومه کاری مناسب و نمونه کار در منطقه به همراه تدوین یک قرارداد مشارکت در ساخت قوی باتوجه به قوانین حقوقی حاکم بر جمهوری اسلامی ایران میتواند شرایطی مطمئن و بدون دردسر را برای مالک ملک فراهم کند.

گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی با سالها سابقه درخشان در ضمینه عقد قرارداد های مشارکت در ساخت در محله گیشا و کلیه نقاط شهر تهران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان محترم میباشد.

جهت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره رایگان در مورد شرایط مشارکت در ساخت در محله دبستان و کلیه نقاط شهر تهران با شماره تلفن های ۷۷۲۷۱۷۲۳-۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ (پشتیبانی گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی)تماس حاصل فرمایید..

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها