مشارکت در ساخت در گلبرگ غربی


مشارکت در ساخت در گلبرگ غربی : خیابان گلبرگ غربی( جانبازان غربی) از میدان نبوت یا میدان هفت حوض در نارمک آغاز و تا میدان سبلان امتدادمیابد.خیابان گلبرگ غربی تقاطع های زیادی از جمله خیابان دکتر آیت،خیابان سمنگان ،بزرگراه امام علی و خیابان کرمان جنوبی را دارد.

دسترسی های فراوان و همینطور نزدیکی به دو ایستگاه مترو فدک و جانبازان این منطقه را چه از نظر سکونت و چه از نظر سرمایه گذاری حائز اهمیت زیادی میکند.

این محله در منطقه ۸ شهرداری تهران قرارگرفته و تقریبا نیمی از جنوب آن (از بزرگراه امام علی تا میدان سبلان ) در محدوده طرح آلودگی هوا یا زوج و فرد سابق میباشد.

اساس و عرف مشارکت در ساخت در کوچه های مختلف این محله با هم تفاوت دارند و مثلا در برخی گذرها شرایط به صورت ۵۰% به نفع مالک و ۵۰% به نفع سازنده و در برخی گذر های بهتر شرایط تا ۶۰% به نفع مالک و ۴۰% به نفع سازنده تغییر میکند.در هر صورت هزینه اسکان مالک و یا مالکین در طول مدت پروژه ساختمانی بر عهده سازنده میباشد.اساس تعیین مبلغ قرض الحسنه و یا هزینه اسکان نیز کارشناسی رهن و اجاره ملک مورد مشارکت است.

در قسمتهای قویتر نیز مبالغی به عنوان بلاعوض به مالک ملک تعلق میگیرد.

انتخاب سازنده معتبر و دارای رزومه کاری مناسب و نمونه کار در منطقه به همراه تدوین یک قرارداد مشارکت در ساخت قوی باتوجه به قوانین حقوقی حاکم بر جمهوری اسلامی ایران میتواند شرایطی مطمئن و بدون دردسر را برای مالک ملک فراهم کند.

گروه مهندسین و مشاورین ساختمان رویایی با سالها سابقه درخشان در ضمینه عقد قرارداد های مشارکت در ساخت در گلبرگ غربی و کلیه نقاط شهر تهران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان محترم میباشد.

جهت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره رایگان در مورد شرایط مشارکت در ساخت در محله جانبازان غربی و کلیه نقاط شهر تهران با شماره تلفن  ۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ (پشتیبانی گروه معماری ساختمان رویایی )تماس حاصل فرمایید.