توضیحاتی در مورد مشاوره حقوقی رایگان در زمینه مشارکت در ساخت

مشاوره حقوقی رایگان برای افرادی که قصد تبدیل ملک کلنگی به آپارتمان چند طبقه به صورت مشارکت در ساخت را دارند، کمک بسیار زیادی می کند. زیرا معمولا افرادی که می خواهند به صورت مشارکتی یک ملک را بسازند، باید یک قرارداد بسیار حرفه ای بنویسند و هر دو طرف معامله آن را امضا کنند. مشاوره حقوقی رایگان کمک می کند تا همه افراد بتوانند از خدمات مشاوره استفاده کرده و خود را از شر مشکلاتی که در آینده ممکن است به وجود آید، خلاص می کنند.

مشاوره رایگان مشارکت در ساخت کمک می کند تا بتوان قرارداد مشارکتی را بدون هیچ گونه مشکل حقوقی و در کمترین زمان ممکن تنظیم نمود. معمولا طرفین قرارداد مشارکت در ساخت می توانند به راحتی و بدون هیچ گونه مشکلی مشاوره های رایگان را دریافت کنند. زیرا مشاوره حقوقی رایگان می تواند از طریق راه های ارتباطی مختلف انجام شده و همه افراد می توانند از این خدمات بهره مند شوند. در ادامه با برخی از نکاتی که در مشاوره حقوقی رایگان در زمینه مشارکت در ساخت به آنها اشاره می شود، آشنا خواهیم شد.

نکات مهم مشاوره حقوقی رایگان در زمینه مشارکت در ساخت

صحت اسناد

اولین نکته ای که در مشاوره حقوقی رایگان به آن اشاره شده و مورد بررسی قرار می گیرد، صحت اسناد ارائه شده می باشد. معمولا اسنادی که ارائه می شود باید اصل و به نام خود شخص باشند. ارائه اسناد تقلبی یکی از مواردی است که بسیار شایع بوده و معمولا بسیاری از مشکلات مربوط به قرارداد مشارکت در ساخت، در زمینه اصل یا غیر اصل بودن اسناد می باشد. بدین ترتیب بهتر است این مورد توسط افراد متخصص در زمینه مسائل حقوقی مورد بررسی قرار بگیرد

رسیدگی به صلاحیت ها و تعیین آورده طرفین

نکات بعدی که در مشاوره حقوقی رایگان در زمینه مشارکت در ساخت به آنها اشاره می شود، رسیدگی به صلاحیت های هر دو طرف معامله و همچنین تعیین آورده طرفین می باشد. با تعیین آورده طرفین سهم هر کدام از طرفین را می توان مشخص کرد. این نکته نیز از دیگر مواردی است که موجب بروز مشکلات حقوقی بسیار گسترده و طرح شکایت های بسیار متعدد شده است. بدین ترتیب بررسی این موارد از سوی مشاور حقوقی زبده و کار بلد، می تواند تاثیرات بسیار مثبتی را بر روی کیفیت قرارداد و آسایش طرفین پس از انعقاد قرارداد داشته باشد.

مدت زمان ساخت و ساز

مورد بعدی که باید در هنگام عقد قرارداد مشارکت در ساخت به آن توجه شود، مدت زمان اجرای کار و تاریخ پایان کار می باشد. معمولا مشاور حقوقی می تواند برای هر کدام از مراحل اجرای سازه، زمان مشخصی را تعیین کند. مشاوره حقوقی رایگان می تواند علاوه بر اجرای دقیق مراحل ساخت، در پیش فروش واحد ها نیز به طرفین قرارداد کمک نماید. زیرا پیش فروش هر واحد آپارتمانی نیز قوانین مربوط به خودش را دارد و اغلب افراد نیز از این قوانین بی اطلاع می باشند. معمولا پیش فروش برای سازنده با محدودیت هایی مواجه می شود، بدین ترتیب سازنده تنها بخشی از سهم خود را می تواند پیش فروش کند.

مزایای استفاده از مشاور حقوقی در گروه ساختمانی شقایق:
  1. تعدد کارشناسان
  2. تخصصی بودن مشاوران و وکلاء در حوزه کاری خود.
  3. مشاوره رایگان
  4. پیگیری مستمر
  5. پشتیبانی به صورت آنلاین.

با ما تماس بگیرید