هزینه اسکان در قرارداد مشارکت در ساخت


هزینه اسکان در قرارداد مشارکت در ساخت

یکی از الزامات قراردادهای مشارکت در ساخت تامین اسکان و یا پرداخت مبلغی به عنوان قرض الحسنه به مالک ملک مورد مشارکت میباشد. معمولا یکی از توافقات ابتدایی در قرارداد مشارکت میزان مبلغ قرض الحسنه بوده که در اغلب موارد به صورت توافقی انجام میگیرد .اما در بعضی از موارد خاص و عدم حصول توافق راه حل مناسب برای حل مشکل کارشناسی میزان رهن و اجاره ملک مورد مشارکت است به این صورت که هر چقدر که ملک مورد رهن و اجاره قرار میگیرد از طرف سازنده به مالک پرداخت گردد.

زمان پرداخت مبلغ اسکان

مبلغ قرض الحسنه در زمان تحویل ملک به سازنده و پس از مرحله ی اخذ جواز صورت میگیرد و مالک نیز باید پس از اتمام عملیات ساختمانی و در زمان تحویل آپارتمان نوساز قرض الحسنه را تمام و کمال به سازنده پرداخت نماید.

تامین اسکان برای مالک به صورت اجاره ماهیانه

در برخی مواقع و با  توجه به توافقات طرفین ، هزینه اسکان به صورت رهن و اجاره به مالک پرداخت می گردد.به این صورت که سازنده برای سکونت مالک خانه ای را رهن و اجاره نموده و علاوه بر پرداخت مبلغ ودیعه  تا زمان سکونت مالک پرداخت تمامی اجاره بهای ماهیانه نیز بر عهده سازنده می باشد .

لازم به ذکر است که در تمام طول مدت پروژه ساختمانی هزینه اسکان مالک بر عهده سازنده می باشد .

گروه ساختمان رویایی

انتخاب سازنده معتبر و دارای رزومه کاری مناسب و نمونه کار در منطقه به همراه تدوین یک قرارداد مشارکت در ساخت قوی باتوجه به قوانین حقوقی حاکم بر جمهوری اسلامی ایران میتواند شرایطی مطمئن و بدون دردسر را برای مالک ملک فراهم کند.

گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی با سالها سابقه درخشان در ضمینه عقد قراردادهای مشارکت در ساخت و معرفی سازندگان برتر شهر تهران آماده خدمت به شما همشهریان عزیز میباشد.

جهت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره رایگان در مورد هزینه اسکان در قرارداد مشارکت در ساخت با تلفن های ۷۷۲۷۱۷۲۳ -۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ تماس بگیرید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها