پیمانکار منطقه چهار ۴ تهران


پیمانکار منطقه چهار ۴ تهران

د

 

در مقاله پیش رو قصد داریم تا به طور کامل به موضوع پیمانکار منطقه چهار تهران بپردازیم و آن ها را مورد بررسی قرار دهیم تا شما عزیزان بیش تر با آن آشنا شوید. همچنین قصد داریم تا محله های منطقه چهار و مکان هایی که بیش تر در آن ها ساخت و ساز انجام می شود را معرفی کرده و ببینیم آپارتمان های منطقه چه ویژگی هایی دارند..

مشاوره اختصاصی خانه رویایی

در صورتی که قصد دریافت مشاوره و یا همکاری در پروژهای ساختمانی را دارید ، میتوانید با کارشناسان خانه رویایی تماس بگیرید. شرکت ساختمانی خانه رویایی با تجربه ای ارزشمند و اجرای پروژه های موفق ، آماده پذیرش و همکاری با متقاضیان گرامی می باشد.

آپارتمان های منطقه چهار

برای خرید خانه باید در ابتدا به میزان بودجه خود دقت کنید و با توجه به آن منطقه متناسب با سلیقه خود را انتخاب نمایید. جدا از این موضوع باید به آینده ملک در هر منطقه نیز توجه داشته باشید و معیار های مختلفی را در این زمینه مورد توجه قرار دهیم. از معیار ها و عواملی که برای خرید خانه باید در نظر گرفت می ‌توان به امکانات رفاهی آن منطقه، قیمت، وجود وسایل حمل و نقل عمومی، امکانات آپارتمان مورد نظر و جو حاکم بر منطقه اشاره کرد. هیچ کس تمایل به این موضوع ندارد که در منطقه ای سرمایه گذاری کند که امکانات رفاهی زندگی در آن وجود نداشته باشد و با مشکلات زیادی مانند امنیت منطقه و مشکلات آب و برق رو به رو باشد. توجه داشته باشید که شناخت منطقه ‌چهار تهران به افراد کمک می ‌کند تا در انتخاب خود دقت بیش تری داشته باشند.

یکی از گران ترین مناطق جهت خرید خانه، منطقه چهار تهران می باشد. اغلب متراژ خانه های پیشنهادی در این منطقه بالا است و اخیراً ساخت و ساز زیادی در آن صورت می ‌گیرد. در نتیجه خانه های نوسازی در این منطقه ساخته می ‌شود و به فروش می ‌رسد. با توجه به شاخص قیمت خانه در منطقه ۴ ، آپارتمان های این منطقه امکانات بسیار مناسبی نسبت به قیمتشان دارند و این موضوع موجب شده تا خرید خانه در این منطقه گزینه بسیار مناسبی به نظر بیاید. اکثر خانه هایی که در این منطقه هستند متراژ بالا تر از ۸۵ متر دارند که این موضوع رشد اقتصادی را در این منطقه افزایش داده است.از محله های قدیمی و معروف این منطقه می ‌توان به ازگل، تجریش، جماران، اوین، سوهانک، قیطریه، نیاوران و غیره اشاره کرد. این محله ها جزو برترین منطقه قابل توجه برای سکونت شهری و ییلاقی هستند که علت این امر دارا بودن امکانات شهری بسیار مناسب است.

افزایش ساخت و ساز در این مناطق به علت وجود مکان های تفریحی، توسعه خط مترو تا تجریش و مراکز خرید افزایش یافته و موجب شده تا افراد زیادی در این منطقه اقدام به خرید آپارتمان کنند. البته بسیاری از دسترسی های محلی به وسیله افراد ساکن در این منطقه شناسایی شده و ترافیک در کوچه های باریک منطقه یکی از معضلات شهرداری محسوب می شود. توسعه خط ۲ مترو در این منطقه موجب بهبود رفت و آمد شده است. امروزه ایستگاه‌ های صدر، تجریش، نو بنیاد و قیطریه برای اهالی منطقه ۴ استان تهران قابل دسترسی هستند و تردد به این مناطق را برای افراد آسان می ‌کنند. می ‌توان گفت که امکانات درمانی و بهداشتی این منطقه برای ساکنین فراهم شده است که برای نمونه می ‌توان به بیمارستان مسیح دانشوری، بیمارستان شهدای تجریش، بیمارستان قلب جماران، محک و غیره اشاره کرد.

نکات خرید خانه و آپارتمان

قبل از این که اقدام به خرید خانه کنید احتیاج دارید تا از شرایط محله آن به صورت کامل آگاه باشید. در منطقه ۴ تهران با توجه به این که ساخت و ساز واحد های آپارتمانی شیک افزایش یافته است؛ پیشرفت آن به طرز قابل توجهی چشم گیر بوده است. مراکز خرید و فروشگاه های بسیار بزرگی در این منطقه تاسیس شده که به جذابیت آن افزوده است. همچنین مرکز های ورزشی زیادی در منطقه ۴ تهران موجود است که امکانات ورزشی متنوع تری را نسبت به سایر مناطق ارائه می دهد. بیش تر معاملات ملکی در ماه های اخیر مربوط به خانه های بالای ۸۵ متر مربع بوده است. تعداد این معاملات در ۶ ماه گذشته برای خانه هایی که متراژ زیر ۸۵ متر مربع دارند؛ ۵۰۰ معامله بوده اما برای خانه های بالای ۸۵ متر به حدود دو هزار معامله می رسد. رشد قیمت در سال های های گذشته ملک های منطقه ۴ و البته دیگر منطقه های تهران را در بر گرفته است و همه خانه ها رقمی در حدود ۶ تا ۱۰ درصد افزایش قیمت داشته اند.

با این حال افرادی که تمایل به خرید خانه در منطقه ۴ را دارند می توانند معیار های مختلفی را در نظر بگیرند. این موضوع را نیز در نظر بگیرید که درخواست خرید خانه در این منطقه نسبت به سایر منطقه ها بالا تر بوده است. بیش ترین پیشنهاد ها بعد از خرید ملک نوساز در منطقه ۴ به خرید از ساختمان و بافت قدیمی می رسد. ساخت و ساز این ملک های قدیمی به نوعی سرمایه ‌گذاری کلان محسوب می شود. با توجه به رشد تقاضای خرید در منطقه ۴ ، ساخت و ساز، بهترین پیشنهاد برای ساکنان بافت‌ های قدیمی است. به این علت که با مشارکت در ساخت ملک مسکونی خود بهتر شده و در ضمن با کمی هزینه می‌ توان در یک ملک نوساز زندگی کرد.

بررسی منطقه چهار تهران

 

منطقه ۴ در شمال شرقی تهران قرار دارد و شرقی‌ترین محله تهران است. منطقه ۴ تهران از جنوب به با مرز خیابان رسالت با مناطق ۷و۸ و در محدوده خیابان دماوند با منطقه ۱۳ از غرب به در حدود خیابان لنگری با منطقه ١ ودر پاسداران با منطقه ٣ از شرق به به حریم منطقه ۴ محدود میشود. بدین ترتیب منطقه ۴ با مناطق ١ ، ٣ ، ٧ ، ٨ و ١٣ دارای بدنه مشترک و همجوار است و از شمال به به خط ١٨٠٠ و حریم منطقه١ منتهی می‌شود.

جمعیت منطقه ۴ تهران

منطقه چهار تهران بیش از ۸۰۳.۰۰۰ نفر جمعیت دارد که این تعداد جمعیت باعث تشکیل ۲۳۰.۰۰۰ خانوار می‌شود که از این تعداد ۴۱۳.۰۰۰ نفر مرد و ۳۹۰.۰۰۰ نفر زن هستند. منطقه ۴ به عنوان یکی از پرجمعیت‌ترین، وسیع‌ترین، مهاجرپذیرترین، پرساخت و سازترین مناطق تهران شناخته شده است.

پارک‌های منطقه ۴ تهران

پارک ساحل

پارک سپه شهر

پارک شادی

پارک فلاح

بوستان جنگلی شبان

پارک یاس

پارک لویزان

پارک پلیس

 

مراکز خرید منطقه ۴ تهران

مرکز خرید دنیای نور

مرکز خرید هروی سنتر

مرکز خرید الماس هروی

مرکز خرید تیسفون

مرکز خرید نگین شرق

 

مراکز درمانی منطقه ۴ تهران

بیمارستان تهرانپارس

بیمارستان الغدیر

درمانگاه تخصصی شمیران نو

درمانگاه تخصصی شیان

درمانگاه مهر تهرانپارس

درمانگاه مادران

 

مدارس منطقه ۴ تهران

۵۶ پیش دبستانی پسرانه

۵۹ پیش دبستانی دخترانه

۸۵ دبستان پسرانه

۵۹ دبستان دخترانه

۵۷ متوسطه دوره اول پسرانه

۵۶ متوسط دوره اول دخترانه

۵۴ متوسط دوره دوم پسرانه

۵۵ متوسط دوره دوم دخترانه

۹ هنرستان فنی پسرانه

۳ هنرستان فنی دخترانه

۱۴ هنرستان کاردانش پسرانه

۹ هنرستان کاردانش دخترانه

 

سینما‌های منطقه ۴ تهران

سینما فرهنگسرای اشراق

سینما پردیس هروی سنتر

 

محله‌های منطقه ۴ تهران

محله تهرانپارس تهران

تهرانپارس

محله پاسداران تهران

پاسداران

محله نارمک تهران

نارمک

محله دروس تهران

دروس

محله ساقدوش تهران

ساقدوش

محله اختیاریه تهران

اختیاریه

محله احتشامیه تهران

احتشامیه

محله شمس آباد تهران

شمس آباد

محله حکیمیه تهران

حکیمیه

محله استخر تهران

استخر

محله مهران تهران

مهران

محله سید خندان تهران

سید خندان

محله نوبنیاد تهران

نوبنیاد

محله اوقاف تهران

اوقاف

محله سراج تهران

سراج

محله فرجام تهران

خیابان فرجام

محله لویزان تهران

لویزان

محله صاحب الزمان تهران

صاحب الزمان

خیابان دولت ( کلاهدوز ) تهران

دولت ( کلاهدوز )

محله ده نارمک تهران

نارمک

محله بزرگراه بابایی تهران

بزرگراه بابایی

محله بلوار نیروی زمینی تهران

بلوار نیروی زمینی

محله شریعتی تهران

شریعتی

محله وفامنش تهران

وفامنش

محله شهید پایدارفرد تهران

شهید پایدارفرد

محله گلستان ( موسوی ) تهران

گلستان ( موسوی )

محله استاد حسن بنا تهران

استاد حسن بنا

محله بزرگراه شهید زین الدین تهران

بزرگراه شهید زین الدین

محله وارباز تهران

وارباز

محله بلوار دلاوران تهران

بلوار دلاوران

محله تکاوران تهران

تکاوران

محله مطهری ( منطقه 4 ) تهران

مطهری ( منطقه ۴ )

محله تیر انداز ( حجربن عدی ) تهران

تیر انداز ( حجربن عدی )

محله واثقی تهران

واثقی

محله جاده تلو تهران

جاده تلو

محله جاده دماوند تهران

جاده دماوند

محله هروی تهران

هروی

محله شهرک شریفی تهران

شهرک شریفی

همچنین بخوانید مشارکت در ساخت تجریش

اگر بدنبال مشارکت در ساخت در منطقه ۴ می باشید همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها