شرایط مشارکت در ساخت در محله آرارات


شرایط مشارکت در ساخت در محله آرارات :محله آرارات محله ایست در شمال غرب میدان ونک که در شرق با بزرگراه کردستان ، در غرب به بزرگراه شهید چمران و در جنوب به خیابان ملاصدرامنتهی میگردد.خیابان سئول و خیابان آفتاب و همینطور خیابان ونک غربی در محله آرارات قراردارند.

محله آرارات به علت دسترسی های عالی از جمله خیابان ملاصدر،بزرگراه کردستان ،بزرگراه نیایش و خیابان سئول چه از نظر سکونت و چه از نظر سرمایه گذاری محله ای حائز اهمیت است .از مراکز مهم این محله میتوان به باشگاه فرهنگی ورزشی آرارات و بازارچه ساختمان آفتاب اشاره کرد.

آرارات در منطقه ۳ شهرداری شهر تهران میباشد.عرف مشارکت در ساخت در محله آرارات بصورت ۶۰% به نفع مالک و ۴۰% به نفع سازنده به همراه هزینه اسکان و یا قرض الحسنه و مبلغی به عنوان بلاعوض است.اساس تعیین رقم بلاعوض محاسبه دقیق آورده نقدی طرفین با توجه به قدرالسهم هرکدام از آپارتمانهای احداثی در ملک مورد مشارکت است که اختلاف آن به عنوان بلاعوض به مالک کلنگی پرداخت میشود.محاسبه میزان مبلغ قرض الحسنه و بلاعوض نیازمند کارشناسی دقیق ملکی و حقوقی و اشراف کامل کارشناس به منطقه میباشد.

انتخاب سازنده معتبر و دارای رزومه کاری مناسب و نمونه کار در منطقه به همراه تدوین یک قرارداد مشارکت در ساخت قوی باتوجه به قوانین حقوقی حاکم بر جمهوری اسلامی ایران میتواند شرایطی مطمئن و بدون دردسر را برای مالک ملک فراهم کند.

گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی با سالها سابقه درخشان در ضمینه عقد قرارداد های مشارکت در ساخت در محله آرارات و کلیه نقاط شهر تهران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان محترم میباشد.

جهت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره رایگان در مورد شرایط مشارکت در ساخت در محله آرارات و کلیه نقاط شهر تهران با شماره تلفن های ۷۷۲۷۱۷۲۳(خط ویژه)-۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ (پشتیبانی گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی)تماس حاصل فرمایید.

 
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها