آورده سازنده در قرارداد مشارکت در ساخت


آورده سازنده در قرارداد مشارکت

آورده سازنده در قرارداد مشارکت در ساخت عبارتست از آورده نقدی به میزان مجموع هزینه های بشرح ذیل که طرف دوم پرداخت آن را در طول مدت قرارداد،تضمین نموده است.

تامین و پرداخت کلیه هزینه هایی جهت اجرای کامل مفاد این قراردادمورد نیاز است از قبیل :

هزینه های اخذ حواز و مصالح   

کلیه وجوه پرداختی به شهرداری نظیر عوارض و هزینه های تخریب بناهای موجود،اخذ مجوزها و پروانه تخریب و نوسازی ،هزینه نظام مهندسی و تامین اجتماعی،آزمایش مکانیک خاک،دستمزد مهندسین محاسب و ناظر ساختمان و تاسیسات،تهیه نقشه های معماری.سازه تاسیسات و برق،هزینه های تخریب و گود برداری و احداث موضوع قرارداد.حاضر اعم از خرید مصالح و تجهیزات و دستمزدهای اجرا و حقوق کلیه افرادی که در ساختمان مورد احداث به هر نحوی مشغول به کار میباشند.

انشعابات ،بیمه ،دستمزد و ماده ۱۰۰

هزینه های خرید و نصب انشعابات آّب به صورت مشترک ،برق،گاز(بصورت تفکیک شده برای هر واحد و مشاعات).و هزینه بیمه کارگران و ساختمان ،هزینه اخذ پایان کار و صورت مجلس تفکیکی .هزینه های سند تجمیعی .اسناد افرازی و تک برگی آپارتمان های احداثی و همچنین پرداخت جرایم احتمالی و جبران شکایت .و خسارت و دیه احتمالی کارگران ،شکایت همسایگان و یا اشخاص ثالث .هر گونه دعاوی اداری ،حقوقی و کیفری،هزینه تخلفات ساختمانی یا تغییر در نقشه ساخت بدون هماهنگی رسمی با داور و مالکان (مانند جرائم ماده ۱۰۰)و…کلا به عهده سازنده خواهد بود .

به گونه ای که سازنده حق مطالبه هیچگونه وجهی بابت انجام مفاد این قرارداد از مالکین نخواهد داشت.همچنین پیگیری و انجام امور اداری و اجرایی که جهت اجرای کامل امور فوق و سایر مفاد این قرارداد مورد نیاز است به عهده سازنده است.  سازنده اعلام مینماید توان مالی و تخصص انجام کامل مفاد قرارداد را دارا میباشد .

هر زمان عکس این مطلب ثابت شود سازنده ملزم به پرداخت ضرر و زیان بر اساس رای کارشناس رسمی داور میباشد.

مسئولیت و ایمنی

سازنده موظف است کلیه ظوابط و مسائل ایمنی را حین تخریب و ساخت ،از نظر حوادث کار و حوادث مرتبط با محیط ،خطرات احتمالی برای همسایگان ،بیمه کارگران و بیمه کامل ساختمان را رعایت نماید. ومسئولیت هر اتفاقی از زمان تحویل ملک از مالکان ،به عهده سازنده میباشد.

گروه ساختمان رویایی

انتخاب سازنده معتبر و دارای رزومه کاری مناسب و نمونه کار در منطقه به همراه تدوین یک قرارداد مشارکت در ساخت قوی باتوجه به قوانین حقوقی حاکم بر جمهوری اسلامی ایران میتواند شرایطی مطمئن و بدون دردسر را برای مالک ملک فراهم کند.

گروه معماری و مشاورین ساختمان رویایی با سالها سابقه درخشان در ضمینه عقد قراردادهای مشارکت در ساخت و معرفی سازندگان برتر شهر تهران آماده خدمت به شما همشهریان عزیز میباشد.

جهت داشتن هر گونه سوال و یا مشاوره رایگان با تلفن های ۷۷۲۷۱۷۲۳ -۰۹۱۲۳۱۹۲۴۰۷ تماس بگیرید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها